Vizyonumuz: ADA MED Mühendislik ve Medikal Şirketi olarak uluslararası düzeyde alanında en güvenilir marka olmak.

    Misyonumuz:    ADA MED Mühendislik ve Medikal Şirketi olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde inovatif ve uygun fiyatlı hizmetler sunarak paydaşlarının ve müşterilerinin her zaman tek tercihi olmak.

    ADA MED Mühendislik ve Medikal şirketi olarak 20 senedir hizmet verdiğimiz medikal ve su arıtma sektöründe birçok projeye imza atmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Şirketimizin ana prensibi ‘’yaptığımız işin arkasında durmak, paydaşlarımıza ve müşterilerimize en iyi hizmet ve desteği sağlamaya çalışmaktır’’. Müşteri memnuniyeti ve en iyi fiyata en uygun ürün/hizmet anlayışıyla müşteri portföyümüz her geçen sene biraz daha artmakta ve çeşitlenmektedir.

   ADA MED Mühendislik ve Medikal şirketi olarak 2017 senesinde yurt dışına açılma kararı almış bulunmaktayız. Şu an itibarıyla Kuzey ve Doğu Afrika ülkelerinde iştiraklerimiz ve hizmetlerimiz bulunmaktadır. Yakın gelecekte daha farklı bölgelere de iştiraklerimiz ve hizmetlerimizi götürmeyi planlamaktayız.

   Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi en son teknoloji ve imkanlar dahilinde sürekli dinamik tutup, müşterilerimize güvenilir, sağlam ve fiyat olarak rekabetçi ürün ve hizmetlerle büyümeye ve medikal ve su arıtma sektörlerine katkı sağlamaya devam edeceğiz.